Alemin En Fiyakalı Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alemin En Fiyakalı Sitesi

Arabesk - Fantazi

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 44 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sensizim

Kullanıcılarımız toplam 322 mesaj attılar bunda 234 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 130 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 11:16 am tarihinde online oldu.
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Anket
En iyi Arabesk sanatcısı kimdir ?
a ) müslüm gürses
Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_lcap38%Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
b ) orhan gencebay
Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_lcap13%Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
c ) cengiz kurtoğlu
Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_lcap25%Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
d ) ferdi tayfur
Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_lcap13%Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
e ) hakan taşıyan
 13% [ 1 ]
f ) hakan gürses
Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_lcap0%Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
g ) selahattin özdemir
Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_lcap0%Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
h ) ali tekintüre
 0% [ 0 ]
ı ) yunus bülbül
 0% [ 0 ]
j ) ibrahim tatlıses
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir VE NASIL SİTEYE EKLENİR Resimli Anlatım

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Doğum tarihi : 30/06/89

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir VE NASIL SİTEYE EKLENİR Resimli Anlatım   Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 8:15 pm

http://www.rapidshare.com veya herhangi bir site fark etmez herhangi bir doysa paylaşım sitesinden upload yapılabiliriz.

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adszryk

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adsz1o

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adsz2s

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adsz3rNasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adsz4

DAHA SONRA İSE UPLOAD ETTİĞİMİZ DOSYAYI SİTEYE EKLEMEK...!

NASIL MI ?

İLK ÖNCE NEREYE EKLEMEK İSTİYORSAK ALBÜM VEYA ŞARKIYI O BAŞLIĞA GİRİYORUZ...

NOT: ALBÜM VEYA ŞARKILARI KATEGORİYE UYGUN YERLERE YÜKLEYELİM LÜTFEN..!!!

BEN ARABESK - FANTEZİ KATEGORİSİNDEN SERİ ALBÜMLER BÖLÜMÜNÜ ÖRNEK GÖSTERİYORUM...!!!!

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adszpth

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Adsz2c
saRı

saRı

Doğum tarihi : 23/09/92

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir VE NASIL SİTEYE EKLENİR Resimli Anlatım   Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir  VE NASIL SİTEYE EKLENİR  Resimli Anlatım Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:11 pm

quzeL payLasım bıLmeyenLer icin ii bi payLasıM oLmus...eLine sqLık Wink

Nasıl Şarkı Veya Albüm Yüklenir VE NASIL SİTEYE EKLENİR Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Şarkı Koleksiyoncusu 2009 Full Albüm
» Yücel Arzen & Devrim Gürenç - Bir Aşk On Şarkı 2008 full albüm no rapid
» Dilberay 16 Full Albüm Son Albüm Dahil
» MFÖ 14 full albüm
» Ali Tekintüre 11 Full Albüm